Dotazy

VIDEOlio je vyvíjené v angličtině, proto i administrativní, ovládací část zůstává v angličtině. Pro Vás, jako uživatele, je tedy potřeba mít základní znalost angličtiny. Části, s kterými přijdou do styku klienti, návštěvníci, kandidáti, např. při výběru témat podle důležitosti, text v tlačítkách a podobně, jsme přeložili do češtiny.

Ve VIDEOliu nejsou “veřejná” videa. Každý uživatel má vlastní účet a v něm přístup k vlastním videím a dokumentům.

VIDEOlio není klasický videoportál. Stojí na robustní analytické platformě, která umí spojit konkrétní uživatele se “spotřebou” videa. Například nechává uživatele vybírat si videa podle důležitosti a následně Vám ukáže tzv. heat map, tzn. nejenže se dívali a jak dlouho, ale také kam se ve videu vraceli. Podívejte se prosím na stránku O platformě pro více informací.

Emailové systémy jsou vyvíjeny pro hromadné rozesílání emailů. Co do analytiky Vám dají informaci o otevření a kliknutí. VIDEOlio je vyvíjené pro práci s jednotlivými kontakty a na robustní analytické platformě. Např. dostanete oznámení emailem, když si Váš pozvaný zákazník prohlédne video nebo ho s někým v jeho organizaci sdílí. Pro více podrobností navštivte prosím stránku O platformě.

Neliší. Platforma je stále stejná. Kde a k čemu všemu ji budete využívat záleží na Vašich potřebách.